«ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акту - проекту рішення Вишнопільської сільської ради «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати на 2020 рік».

                                         «ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняВишнопільської         сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати   на 2020 рік».

 

      Мета даного  рішення    - прийняття  регуляторного акту, що  дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

 

Адреса розробника :Черкаська область Тальнівськийрайон,селоВишнопіль    , вул.Соборна, №1, виконавчий комітет   сільської ради.

 

    Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  буде розміщено в п»ятиденний строк з дня оприлюднення цього оголошення  на офіційному веб сайті     сільської ради за електронною адресою: http: //vishnopil.talnern.org.ua/ в  розділі  «ДІЯЛЬНІСТЬ», підрозділ «Регуляторні  акти»» .

 

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою розробника регуляторного акту.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                    Т.Гудзенко