ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акту - проекту рішення Вишнопільської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

                                         "ПОВІДОМЛЕННЯ"

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняВишнопільської         сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020  рік».

 

     Проект рішення підготовлено  відповідно до вимог Податкового Кодексу України  та інших нормативно-правових актів.

 

      Мета прийняття даного  рішення    - забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

 

     Адреса розробника : Черкаська область Тальнівський район, село Вишнопіль    ,  вул.Соборна, №1, виконавчий комітет  сільської ради.

 

    Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  буде розміщено в п»ятиденний строк з дня оприлюднення цього оголошення  на офіційному веб сайті    сільської ради за електронною адресою: http: //vishnopil.talnern.org.ua/ в  розділі  «ДІЯЛЬНІСТЬ», підрозділ « Проекти регуляторних  актів та АРВ » .

 

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою розробника регуляторного акту.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                    Т.Гудзенко