Рішення виконкому ради

 

 

ВИШНОПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКИЙ  РАЙОН  ЧЕРКАСЬКА  ОБЛАСТЬ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 13.08.2014 р.  №22

с.Вишнопіль

 

Про підготовку школи і дитячого садка

до нового навчального року.

 

 

     Заслухавши та обговоривши доповідь :  директора  Вишнопільської ЗО школи І-ІІІ ст..Ключник  Наталії  Петрівни , зав.дитячим садком с.Вишнопіль «Вишенька» Войченко Людмили Володимирівни по питанні “Про підготовку школи і дитячого садка до нового навчального року”, виконком сільської ради відмічає що в школі  провели біжучий  ремонт класних кімнат, коридорів ,їдальні ..В дитячому садку Провели біжучий ремонт кімнат , зробити емалеву покраску ігрового майданчика, зовнішня  і внутрішня  побілка і покраска  будівлі дитячого садка.

    Керуючись пп.1 п.а ст.32 Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні” , виконком сільської ради  в и р і ш и в :

 

     1.Інформацію  директора Вишнопільської ЗО школи І-ІІІ ст. Ключник Н.П., зав.дитсадком Войченко .В. по питанні “Про підготовку школи і дитячого садка до нового навчального року”, прийняти до відома.

 

     2.Закінчити ремонтні роботи в школі  і дитячому садку  до 13.08.2014 року.

 

     3.Затвердити комісію по перевірці  готовності школи і дитячого садка до нового навчального року в складі :

 

      Гудзенко Т.І. -депутат сільської ради, голова комісії

              Члени комісії:

      Ключник Н.П. – член виконкому

      Войченко Л.В.-  депутат сільської ради

 

     4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому Бойка А.М. і доповісти про хід його виконання  на слідуючому  засіданні виконавчого комітету

 

 

 

Сільський голова                                           Т.І.Гудзенко

 

 

 

 

 

ВИШНОПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКИЙ  РАЙОН  ЧЕРКАСЬКА  ОБЛАСТЬ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від  13  серпня 2014 року № 21

с.Вишнопіль

 

Про  відзначення   в селі Вишнопіль

Дня  Незалежності  України  та дня села

 

   Заслухавши  та  обговоривши   інформацію  сільського  голови Т.І.Гудзнко по питанні «Про  відзначення   в селі Дня  Незалежності  України  та Дня села  », виконком сільської  ради  відмічає , що в селі  проводиться  робота  по благоустрою  населеного  пункту , 23.08.2012р.  планується  провести святковий  концерт  .  Керуючись пп.7п.а статті32 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні», виконком сільської  ради в и р і ш и в :

 

1.Підготовити  святковий  концерт  в патріотичному стилі.

3. Директору  сільського  будинку  культури Чорноволенко Т.В.

    Підготувати святкову програму та сценарій .

 4.Рекомендувати  директору ДП агрофірми  «Байс-Агро» та  підприємцям села, вишукати можливість надати матеріальну допомогу  в організації  та  проведенні  святкового  концерту .

 

 

Сільський голова                                            Т.І.Гудзенко

 

 

 

 

ВИШНОПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКИЙ  РАЙОН  ЧЕРКАСЬКА  ОБЛАСТЬ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

13 серпня 2014 р. №23

с.Вишнопіль

 

Про розгляд заяви

 

 

 

Розглянувши заяву  Мамалиги М.М.  від.12.08.2014 р. вх. №  99

про надання  дозволу на вирізання  дерев, які згідно складеного діючою комісією  акту обстеження  підлягають видаленню  та підрізанню, за зразком затвердженим Мінбудом, керуючись Законом України  «Про благоустрій населених пунктів», на  виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року № 1045 (із змінами і доповненнями,внесеними постановою Кабінету Міністрів України  від 05.09.2009 року № 860) «Про затвердження Порядку видалення  дерев,кущів,газонів і квітників у населених пунктах», наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства від  10.04.2006 року № 105 «Про затвердження Правил утримання  зелених насаджень в населених пунктах України», наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України  від 12.05..2009 р. № 127  «Про затвердження Методики визначення відповідної вартості зелених насаджень та з метою попередження надзвичайних ситуацій, відповідно до підпункту 7 пункту а статті 30  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконком Вишнопільської сільської ради  вирішив:

1.Датидозвіл  Мамалиги М.М. на:

1.1. вирізання аварійних, сухостійних  та тих, що повалені, внаслідок буревію, дерев, а також  самосійних і порослих дерев  та чагарників з  діаметром кореневої шийки не більше як 5 сантиметрів   біля  приміщення  сільської ради , будинку культури  та  парку   в кількості, вказаній в акті, після його погодження  територіальним органом МІнприроди, без сплати відновної вартості насаджень.

 

2.Зрізані  аварійні, сухостійні та  ті що повалені, внаслідок буревію, дерева, а також самосійні і порослеві дерева та чагарників  виділити  на паливо: 

- на ФАП с.Вишнопіль

 

3. Попередити  Мамалигу М.М. , що приступати до  вирізання дерев можна  після  погодження  акту в  територіальному органі Мінприроди та закінчити роботи, прибравши  територію  після  вирізання дерев

 

     4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника Кірєєву І.Д.  про хід його виконання  на слідуючому  засіданні виконавчого комітету

 

 

 

Сільський голова                                           Т.Гудзенко

 

 

 

 

ВИШНОПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКИЙ  РАЙОН  ЧЕРКАСЬКА  ОБЛАСТЬ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

13  серпня  2014 року № 24

с.Вишнопіль

 

Про  порушення  клопотання   перед комісією РДА

з контролю та організації  виконання 

районної програми розвитку  молочного

скотарства в особистих селянських господарствах.

щодо виділення тільної нетельки й сім»ї  Вакуловські І.В.

 

 

     Керуючись  статтею 40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,районною програмою «Розвитку  молочного   скотарства в особистих селянських господарствах , врахувавши характеристику  Вакуловської І.В. виконком Вишнопільської сільської ради  в и р і ш и в:

 

1.Порушити відповідне клопотання   перед  комісією РДА    з контролю та організації  виконання   районної програми розвитку  молочного

скотарства в особистих селянських господарствах про виділення   сім»ї  Вакуловські І.В.. тільної нетельки.

 

 

 

Сільський голова                                            Т.Гудзенко